Biz Kimiz?

Hem iş fikrimizin hem de yatak endüstrisindeki geçmişimizin uzun senelere dayanması logomuzdaki hayat ağacının köklerinde kendisini gösteriyor.  Hayat ağacının çok uzun yıllardır hemen hemen her düşünce sistemi, din ve akımda benimsenmiş olması, BEDPARK’in uluslar arası ve kültürler arası bir firma oluşunu gösteriyor.

Doğal, organik ve inovatif ürünlerde uzmanlaşmamız bizim hayat ağacımızın  gövdesinde uzun yıllar dünyayı koruma ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakma  felsefemizi temsil ediyor. Hayat ağacının dallarında, yapraklarında ve gölgesindeki  koşulsuz verme erdemi BEDPARK’in sosyal bir firma olma amacını çok güzel  gösteriyor. Ve ağaçların gökyüzünün uzanabileceği yere kadar özgür büyüme fırsatı , BEDPARK’in emek verdikçe büyüme ufkunu gökyüzü kadar genişletiyor.

Şimdi,  siz değerli müşterilerimiz ile kendi hayat ağaçlarımızı oluşturup koca bir orman olma vakti. Size özenle sunmaya çalıştığımız katalog ürünlerimizi beğeneceğinizi umuyor, sizlerle birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.